affiliateforum
rss feeds
Meer verdienen met

affiliate marketing

  • Index
  • Alerts
  • Inloggen
  • Registreren
  • Affiliate campagnes:   (4550) campagnes rss
  • 1 Nieuwe campagnes
  • 28 Campagne updates
  • Gestopte campagnes
  • Zoeken naar adverteerder
  • Affiliatepartners
  • affili.net
  • a4uexpo
  • nonstopconsuling
  • zanox
  • adquick
  • netaffiliation
  • m4n
  • cleafs
  • a4y
  • affiliationteam
  • daisycon
  • webgains
  • conversive
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Discussie Affiliate Bedrijven NL »
  • Affiliate4You »
  • Affiliate4You campagne update, 8 maart (deel 2)
« vorige volgende »
  • Print
Pagina's: [1]   Omlaag

Auteur Topic: Affiliate4You campagne update, 8 maart (deel 2)  (gelezen 105 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Rianne, Affiliate4You

  • Netwerk Affiliate4you
  • Full Affiliate
  • ******
  • Berichten: 120
Affiliate4You campagne update, 8 maart (deel 2)
« Gepost op: maart 08, 2010, 16:28:10 »
C. 2X NIEUW MATERIAAL



1. Shoemixx--> actiebanners & verhoogde commissie--> 10% CPS

Shoemixx: De online schoenenwinkel voor alle dames- , heren- en kinderschoenen. Ze hebben een zeer ruime en gevarieerde collectie schoenen van veel bekende merken.


ACTIEBANNERS: Vanwege de nieuwe collectie met mooie lente-toppers heeft Shoemixx haar commissie per direct verhoogd naar 10% CPS! Om de lente-toppers extra te promoten zijn er nu speciale actie banners beschikbaar!



2. Moekies--> verbeterde site--> 7% CPS

Moekies: Dé site voor persoonlijk te bedrukken baby- en kinderbasics is volledig gerestyled en heeft het assortiment verder uitgebreid. Zo is er een nieuwe lijn met 100% organic producten en een ruime keuze aan originele naamkado’s zoals keukenschorten en beddengoed.


VERBETERD: Op de vernieuwde site zijn alle producten overzichtelijk met afbeeldingen weergegeven en categorieën aangemaakt zodat je snel vind wat je zoekt. Alle bestellingen worden als cadeautje verzonden waardoor zowel het online shoppen als het ontvangen een prettige ervaring is.

Promotiemateriaal:Er is een nieuwe datafeed beschikbaar en de banners en textlinks zijn aangepast.




D. 3 X KORTINGSCODE


1. Authentique Mignon--> 15% korting hele collectie in maart --> 9.1% CPS

Authentique Mignon: In onze webwinkel verkopen we producten op het gebied van Lifestyle & Interieur voor de volwassenen en voor de kids met merken als HKLiving, BabiesandButterflies en Kazuri sieraden.

Kortingscode:Promoot de volgende kortingscode op je site authentiquemignon01. De kortingscode geeft recht op 15% korting in de shop en is geldig in de hele maand maart.



2. Walzkidzz--> géén verzendkosten 8 en 9 maart --> 10.8% CPS

Walzkidzz: Bij het online postorderbedrijf walzkidzz worden kinderdromen waar. Van origineel speelgoed en leuke kindermeubelen tot de perfecte decoratie voor kinderfeestjes – walzkidzz biedt alles wat de hartjes van de kleintjes sneller laat slaan.


Kortingscode: Bij een minimale bestelling van 25 euro géén verzendkosten op 8 en 9 maart. Gebruik hiervoor de kortingscode 829214.




3. Edukamer--> 5% extra korting --> 7% CPS

Edukamer: Dé shop voor leuk kinderbehang en educatief speelgoed.


Kortingscode: Voor 5% extra korting gebruik de kortingscode nieuwsbrief. Alleen geldig in de maand maart.



Naar promotiematerialen

Gelogd

  • Print
Pagina's: [1]   Omhoog
« vorige volgende »
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Discussie Affiliate Bedrijven NL »
  • Affiliate4You »
  • Affiliate4You campagne update, 8 maart (deel 2)
 

affiliateforum
Meer verdienen met affiliate marketing
  • Powered by SMF 2.0 RC3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
  • XHTML
  • RSS
  • WAP2
  • TWITTER
  • HYVES