affiliateforum
rss feeds
Meer verdienen met

affiliate marketing

linked in
  • Index
  • Alerts
  • Inloggen
  • Registreren
  • Affiliate campagnes:   (4624) campagnes rss
  • 1 Nieuwe campagnes
  • 1 Campagne updates
  • Zoeken naar adverteerder
  • Affilidirect
  • adquick
  • webgains
  • iffiliate
  • affili.net
  • conversive
  • Tradedoubler
  • netaffiliation
  • Matomy
  • zanox-m4n
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Algemeen »
  • Voorstellen Nieuwe Gebruikers »
  • Aangenaam
« vorige volgende »
  • Print
Pagina's: [1] 2   Omlaag

Auteur Topic: Aangenaam  (gelezen 2258 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Aangenaam
« Gepost op: februari 25, 2009, 19:44:25 »
Even voorstellen,

Ben helemaal nieuw op dit forum, dit is dus meteen mijn eerste bericht. Ben pas begonnen met affiliates, mijn site is ook meteen mijn eerste website aller tijden: zwembadinfo.nl. Hoewel ik onderhand 23 jaar ben is het hele webdesign gebeuren compleet aan mij voorbij gegaan. Ben dus eigenlijk altijd de standaard gemiddelde surfer geweest. Tot voor kort in ieder geval.

Was als student een beetje rond aan het surfen omtrent 'bijverdienen' en kwam na vele kliks uit op artikelen over Adsense. Ik dacht van: dat is geweldig, laten we daar eens 'miljonair' mee worden ;). Eerste site opgezet in 2008, voor het eerst domein geregistreerd en webhosting, wat voor mij al een hele mijlpaal was, een 'echt' adres zonder /freewebs/user/2334.htm of iets dergelijks. Gratis template geript en hier en daar wat basic dingen over HTML en SEO doorgenomen en het resultaat was zwembadinfo.nl. Adsense inkomsten tot nu toe: ruim 30$  :P. Niet om over naar huis te schrijven dus (nog net geen 2 domeinnamen en hostingpakketten).

Nu dus maar eens begonnen hier en daar een affiliate-linkje in te bouwen, bijv. http://zwembadinfo.nl/handig-waterbehandeling.php en http://zwembadinfo.nl/info-opblaas-zwembad.php. Vooralsnog zonder resultaat (vorige week begonnen en mss niet geheel het seizoen voor zwembad-gerelateerde artikelen). Als de site af is, met alle relevante content, maar eens proberen te gaan promoten met wat artikeltjes. Misschien dat de link hier ook al wat helpt. Want met zo'n 40-60 bezoekers per maand moet ik toch gaan hopen op 10$ kliks, die er niet zijn wegens mijn slechte niche-keuze (hooguit 2$ als ik over infrarood-sauna's ga schrijven).

Maar goed, heel het projectje was eigenlijk meer een oefening van 'hoe krijg ik voor het eerst een werkende website online?' Als ik het eenmaal doorheb hoop ik wat meer dingetjes op te zetten met minder inspanning (heb HTML nog steeds niet helemaal door, dus zelfs met een template is het af en toe worstelen :P).

Hopelijk ga ik nog veel leren hier,

Groeten, Franky
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline poupu

  • Affiliate Master *****
  • *****
  • Berichten: 743
Re: Aangenaam
« Reactie #1 Gepost op: februari 25, 2009, 20:03:34 »
Aangenaam.

Misschien een aardige mogelijkheid tot affiliate: de zwembaden die Kijkshop biedt:
http://www.kijkshop.nl/producten/246-1082-4684/vrije-tijd/zwembaden/zwembaden/

Kijkshop zit volgens mij bij Daisycon.
Gelogd

Offline 7IP

  • Affiliate Moderator
  • Affiliate Hero ****
  • *****
  • Berichten: 447
  • Geslacht: Man
    • 7IP Media
Re: Aangenaam
« Reactie #2 Gepost op: februari 25, 2009, 20:44:21 »
Hallo Franky,

Welkom en succes met je nieuwe carriere.   ;)

Marcus / 7IP
Gelogd
Twitter : http://twitter.com/7ip

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #3 Gepost op: februari 25, 2009, 21:45:47 »
Zo, had niet verwacht dat er al zo snel reacties zouden worden geplaatst ;D

@ Eva: tnx voor de tip. Had me al aangemeld via Tradetracker maar had al die zwembaden nog niet gevonden. Kunnen denk ik perfect worden geïntegreerd in het stukje over opzetbaden.
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline Aart Wallet

  • Administrator
  • Affiliate Master *****
  • *****
  • Berichten: 1384
  • Geslacht: Man
    • No Search
Re: Aangenaam
« Reactie #4 Gepost op: februari 26, 2009, 11:48:04 »
Welkom en succes. Op naar een eigen zwembad betaald met je affiliate inkomsten!  ;)
Gelogd
Twitter: http://twitter.com/Affiliateforum

Linkedin: http://www.linkedin.com/in/aartwallet

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #5 Gepost op: februari 26, 2009, 13:09:02 »
Dank je,

Als het zover komt, laat ik het uiteraard weten ;). (zal waarschijnlijk eerst zo'n opblaasbadje zijn :P)
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline 7IP

  • Affiliate Moderator
  • Affiliate Hero ****
  • *****
  • Berichten: 447
  • Geslacht: Man
    • 7IP Media
Re: Aangenaam
« Reactie #6 Gepost op: februari 26, 2009, 17:43:06 »
Citaat van: Franky op februari 26, 2009, 13:09:02
Als het zover komt, laat ik het uiteraard weten ;). (zal waarschijnlijk eerst zo'n opblaasbadje zijn :P)

Hmmm, ik reken nu eigen wel op de eerste affiliate pool party aankomende zomer..... ;)

Marcus / 7IP
Gelogd
Twitter : http://twitter.com/7ip

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #7 Gepost op: februari 26, 2009, 18:09:15 »
of een zwembad (met duikplank) gevuld met affiliate-centjes. Of liever briefjes, dat landt wat zachter :P.
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline twanrutten

  • Affiliate Master *****
  • *****
  • Berichten: 760
  • Geslacht: Man
    • Mailorder Solutions programma's
Re: Aangenaam
« Reactie #8 Gepost op: maart 01, 2009, 17:18:51 »
Welkom Franky!

Je zou eens van de gangbare merken/types een soort prijsvergelijking van shop met affiliate programma kunnen maken.

Zou dus zeker nu veel in SEO investeren (algemene termen als opblaasbaar zwembad) maar ook op merken/types.. als bijv. een praxis merkX typeY in zijn folder zet stijgt zoekvolume daar flink op en de algemen termen schieten omhoog als de zon door begint te komen!

Nog wat merchants suggesties
http://neck.nl/produkt/produkte.mb1?sp=zwembad
http://www.wehkamp.nl/w2/Zoeken/Zoeken.aspx?N=186&Nty=1&Ntk=ART&CC=&Ntt=zwembad

Zie dat wehkamp ook veel accessoires heeft om t zwembad schoon te houden, kan je weer mooi koppelen aan stukje over behandeling van water.
Gelogd
Met vriendelijke groet,
Twan Rutten
Linkedin: http://www.linkedin.com/in/twanrutten

Rutten Result Consultancy, werkt voor;
Mailorder Solutions; http://www.mailordershops.nl/affiliate/544/ Strokeplay; http://www.strokeplay.nl/informatie/551/partners/ Cool Concepts; http://www.coolconcepts.nl

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #9 Gepost op: maart 01, 2009, 19:50:43 »
Twan,

Bedankt voor je tips! Denk inderdaad dat het een goed idee is dat het een beetje goed in elkaar zit voordat de zon gaat komen. Nu het vandaag al 2 graadjes warmer is: meteen 8 Adsense kliks te bespeuren ;). Als ik een prijsvergelijk ga maken is het maar hopen dat de goedkoopste dan ook de hoogste commissie biedt :P.

Nog een vraagje: heeft het nut om een aparte landingspagina te maken voor een product? Voorbeeldje: in je natuurlijke content zit een link naar affiliate. Als de landingspagina van de merchant vervolgens tegenvalt zou je een sale mis kunnen lopen. Heeft het dan zin om vanuit je content naar je landingspagina te gaan, met afbeelding(en) en verdere informatie wat niet zo mooi in je content zou staan, en tenslotte een bestelknop die dan naar de uiteindelijke merchant linkt? Of zijn dit teveel tussenstappen waar een klant helemaal geen zin in heeft?

Dit is echt mijn eerste affiliate poging dus mijn vragen kunnen misschien wat banaal overkomen :P
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline mozilla

  • Affiliate Master *****
  • *****
  • Berichten: 1220
  • Geslacht: Man
Re: Aangenaam
« Reactie #10 Gepost op: maart 02, 2009, 01:19:06 »
he wat een leuk eerlijk en onschuldig verhaal.
ik herken zeker een aantal dingen die je noemt.
het leuke is wel dat je nog veel dingen moet ontdekken...en een heleboel rommel en onzin uit de begintijd van internet blijft jou bespaard.

je site is leuk van kleur maar ik vind dat je niet zoveel van die adsense op moet gooien.
ik weet niet wat zwembad kliks nog doen maar kan nooit veel zijn...
zoals de anderen al min of meer aangeven....lekker op zoek gaan naar zwembad affiliate materiaal ,schrijf je eigen content text er omheen en klaar ben je...
ehh..het is een begin..
succes.
Gelogd
ik zal niet meer actief zijn op het forum.

RemcoE

  • Gast
Re: Aangenaam
« Reactie #11 Gepost op: maart 02, 2009, 13:24:58 »
Welkom en succes
Gelogd

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #12 Gepost op: maart 02, 2009, 13:49:34 »
Die kliks zijn idd bedroevend. Een totaal van 114 kliks heeft me tot nu toe maar 38$ opgeleverd. Aangezien ze pas bij 100$ uitbetalen is het nog een lange weg te gaan... Misschien maar beter helemaal eraf halen dan.

Het valt me trouwens op dat wanneer in de Google Analytics erop nasla, het meest wordt geklikt op de link in de footer, waar ik het template vandaan heb gehaald. Jammer dat zij nou net geen affiliateprogramma hebben ;).
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline Franky

  • Affiliate **
  • **
  • Berichten: 29
    • Zwembadinfo
Re: Aangenaam
« Reactie #13 Gepost op: maart 06, 2009, 19:13:16 »
Even een vraagje over mijn website, weet zo niet waar ik die anders moet stellen (Affiliate C@fe,  Affiliate website discussies?)

Als je op http://zwembadinfo.nl/handig-waterbehandeling.php kijkt, zie je twee keer 'tester' in de content verwerkt. Dit zijn uiteraard affiliatelinks, net zoals pH Min en pH Plus. Nu leek mij dit echter enigszins verwarrend voor de lezer, hij klikt op de link en wordt meteen naar de merchant doorverwezen (wat geloof ik doorgaans wel gebruikelijk is in het affiliategebeuren). Nu heb ik als test even snel een soort 'pre-landingspage' gemaakt (de tweede keer dat 'tester' langskomt, helemaal onderaan de tekst). Nu komt de bezoeker op een pagina met wat meer informatie over het product, een wat grotere afbeelding en kan tenslotte zelf de keuze maken om het product daadwerkelijk te bestellen (aff. link zit nu onder de BESTELLEN!-button). Lijkt mij vanuit het oogpunt van de bezoeker wat klantvriendelijker. Onder de horizontale lijn kunnen dan nog wat gerelateerde producten komen.

Nu de vragen:

- Heeft een dergelijke 'landingspagina' in de eerste plaats wel nut?
- Heb nu prijs incl. verzending opgegeven. 7,95 klinkt en lijkt natuurlijk goedkoper dan 12,90 inclusief, maar de 4,95 verzendkosten komen er uiteindelijk toch bij.
- Zou de grote afbeelding clickable moeten zijn (naar merchant)?
- Wel of niet de menu's laten zien (ivm clickout opties)?

Je zou eenvoudigweg kunnen antwoorden: meten en testen! Maar ik heb helaas nog nooit iets verkocht via affiliate marketing, dus brandt mij af allen! Maar wil het liever in een keer goed doen voordat de zomer daadwerkelijk begint ;). Ga tevens ook nog alle Adsense eruit slopen binnenkort, of kan ik die wel laten staan op info-pagina's waar geen aff. links in voorkomen?

Bedankt voor het doorlezen van mijn altijd belachelijk lange vragen :P
Gelogd
zwembadinfo.nl

Offline mozilla

  • Affiliate Master *****
  • *****
  • Berichten: 1220
  • Geslacht: Man
Re: Aangenaam
« Reactie #14 Gepost op: maart 06, 2009, 22:09:39 »
nou lijkt mij dat je de klant niet te veel tijd moet geven om te twijfelen.
Het is een beetje zinloos om zelf landingpages te maken met een beetje tekst en foto en en knop met bestel...
ik vind ook dat je nooit te veel info neer moet zetten want de klant moet wel geïnteresseerd raken waardoor hij klikt op bestellen of meer info.....
zodra hij klikt dan heb jij je werk gedaan en neemt de cookie het over..
let wel op de producten die je verkoopt want de percentage is met potjes en flesjes zo laag dat je daar niet veel mee opschiet.
Gelogd
ik zal niet meer actief zijn op het forum.

Advertentie:
"Mail voor meer informatie naar aart@affiliateforum.nl"
  • Print
Pagina's: [1] 2   Omhoog
« vorige volgende »
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Algemeen »
  • Voorstellen Nieuwe Gebruikers »
  • Aangenaam
 

affiliateforum
Meer verdienen met affiliate marketing
  • Powered by SMF 2.0 RC3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
  • XHTML
  • RSS
  • WAP2
  • TWITTER
  • HYVES