affiliateforum
rss feeds
Meer verdienen met

affiliate marketing

  • Index
  • Alerts
  • Inloggen
  • Registreren
  • Affiliate campagnes:   (4502) campagnes rss
  • Nieuwe campagnes
  • 3 Campagne updates
  • Gestopte campagnes
  • Zoeken naar adverteerder
  • conversive
  • m4n
  • webgains
  • daisycon
  • cleafs
  • Affiliatepartners
  • affiliationteam
  • netaffiliation
  • adquick
  • a4y
  • zanox
  • nonstopconsuling
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Algemeen »
  • Issues met Campagnes en Trackingissues »
  • Unibet via Daisycon
« vorige volgende »
  • Print
Pagina's: [1]   Omlaag

Auteur Topic: Unibet via Daisycon  (gelezen 365 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline damocles

  • Affiliate
  • *
  • Berichten: 4
Unibet via Daisycon
« Gepost op: mei 22, 2010, 17:41:44 »
Na enige tijd Unibet via TT op een van mijn sites gehad te hebben ben ik overgestapt naar het Unibet programma van Daisycon. Dit omdat er met de bonus die gebruikers zouden krijgen een probleem was en ik daardoor sales misliep. Nu ben ik naar Daisycon gegaan.

Nu kwam afgelopen week iemand naar me toe en we hadden het over de CL finale van vanavond en toen zei ik dat ik zeker een gokje ging wagen bij Unibet. Hij gaf aan geen account te hebben en ging zich registeren omdat hij dat wel leuk vond. Dus uiteraard heb ik hem mijn website gegeven om zich aan te melden. Helemaal blij met zijn bonus belde hij me op om te vragen hoe een en ander precies werkt. Dus heb hem wegwijs gemaakt en ging daarna even bij Daisycon kijken of daar de sale bijstond. Helaas geen sale te bekennen. Iemand ervaring met Daisycon/Unibet en hoelang het zou duren tot sales bijgeschreven worden?
Gelogd

Offline ouwesmurf

  • Affiliate Master
  • *****
  • Berichten: 1192
Re: Unibet via Daisycon
« Reactie #1 Gepost op: mei 22, 2010, 20:08:04 »
Citaat
en hoelang het zou duren tot sales bijgeschreven worden
om je te beschermen, heeeeeeeeeeel lang :
scheelt maar een haartje  8)
Gelogd

Offline realdutch

  • Full Affiliate
  • ***
  • Berichten: 187
  • Geslacht: Man
Re: Unibet via Daisycon
« Reactie #2 Gepost op: juli 30, 2010, 13:47:41 »
Een beetje late reactie, maar bij mij waren ook een aantal registraties niet in mijn rapportage terug te vinden.

Na wat rondmailen met Daisycon de situatie redelijk kunnen corrigeren, alleen weet je natuurlijk nooit met 100% zekerheid of je voor alle misgelopen registraties gecompenseerd bent. Er waren trackingproblemen bij mij bij meerdere Unibet-acties, dus het vertrouwen in het registratiesysteem van Unibet heeft bij mij een flinke deuk opgelopen waardoor ik de volgende keer wat minder snel hun campagnes zou oppakken.

Neem in ieder geval contact op met Daisycon (als je dat nog niet gedaan hebt), dan kunnen ze het voor je uitzoeken.
Gelogd

Offline erixson

  • Jr. Affiliate
  • **
  • Berichten: 23
  • Geslacht: Man
  • met geld heb je mensen, met mensen heb je geld
    • eBizznizz Online Media
Re: Unibet via Daisycon
« Reactie #3 Gepost op: september 01, 2010, 09:17:48 »
promoot goksites zoals Unibet niet via netwerken zoals Daisycon maar gewoon rechtstreeks..altijd beter zowel voor je trackingresultaten die altijd actueel en real-time zijn als voor je verdiensten..
Gelogd
AffiliateBazar|Het grootste overzicht van Nederlandse affiliate programma's

  • Print
Pagina's: [1]   Omhoog
« vorige volgende »
  • Affiliate Marketing Forum »
  • Algemeen »
  • Issues met Campagnes en Trackingissues »
  • Unibet via Daisycon
 

affiliateforum
Meer verdienen met affiliate marketing
  • Powered by SMF 2.0 RC3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
  • XHTML
  • RSS
  • WAP2
  • TWITTER
  • HYVES